Size düşen

  yaşamın keyfini sürmek

Şehirde müstakil yaşamı yakalamak isteyenler için tasarlanan Yonca Villapark; huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarının bir araya gelmesiyle gerçeğe dönüşüyor.

tanitim 1

Size düşen

  mavinin keyfini sürmek

Size özel havuzunuzda dört mevsim özgürce suyun tadını çıkarırken, bazen de havuz başında yudumladığınız yorgunluk kahvenizle yaşam enerjinizi maksimuma çıkarabilirsiniz.

tanitim 2

Size düşen

yeşilin keyfini sürmek

Modern mimarinin tüm özelliklerini taşıyan Yonca Villapark, yeşilin her tonunu modern yaşamın her anına işliyor.

tanitim 3

Size düşen

kalitenin keyfini sürmek

Estetik detaylar ve beklentilerinizin üstündeki standartlarla istediğiniz gibi yaşam kendi özel alanınızda sizi bekliyor.

tanitim 4

Size düşen

mutluluğun keyfini sürmek

Ailenizle bir arada güven içinde daha fazla zaman geçireceğiniz özel tasarlanmış villanız size mutluluğa davet ediyor.

tanitim 5

Size düşen

bahçenin keyfini sürmek

Yonca Villapark’ta her evin kendine ait bir bahçesi var. Ailenizle bahçenizde güzel bir kahvaltının ya da yıldızların altında mükemmel bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

tanitim 6

Size düşen

zamanın keyfini sürmek

Yonca Villapark’ta, yemyeşil çimlerin üzerinde evcil hayvanınızla ve çocuklarınızla birlikte yaşamın en keyifli anlarını yaşayabilirsiniz.

tanitim 7

Size düşen

güvenli yaşamın keyfini sürmek

Yonca Villapark’ta sevdiklerinizle huzur içinde yaşamanız için güvenlik sistemleri en yüksek seviyede uygulandı. 7/24 tek noktadan kontrollü giriş-çıkış, gerekli noktalara yerleştirilen kamera sistemi gibi emniyeti sağlayan unsurlarla güvenlik duygusunu sınırsız yaşayabilirsiniz.

tanitim 8
Gül İnşşat logo

Gül İnşaat © 2015
Yonca Logo